sobota 4. července 2020 Prokop

Vyhledávání

Nalezené články: "párty"

Sparta vyhrává MOL Cup. Letenští otočili finálový zápas a porazili Liberec 2:1

Fotbalisty pražské Sparty čekal ve středu finálový zápas MOL Cupu proti Liberci. Finálové utkání bylo během prvního poločasu trochu ospalejší, ale v druhé půli už mohli diváci vidět útočný fotbal okořeněný góly. Letenským se podařilo otočit zápas, a...

Mistrovská Slavia rozdrtila Jablonec 4:0. Sparta prohrála v Plzni 1:2

Slavia i po mistrovských oslavách dokázala jednoznačně přehrát Jablonec. Nad svým soupeřem vyhráli 4:0. Letenští odehráli zápas venku proti Plzni. Na druhý celek v tabulce ale nedokázali vyzrát a prohráli 1:2.

TÝDEN V PRAZE: Obrazy uprchlíků, největší studentská party, vyšehradské varhany

Těšíte se na první prázdninový týden? Našli jsme pro vás několik velice speciálních událostí, které si nemůžete nechat ujít. Máte chuť na výstavu, koncert, nebo kino? Nebo byste si raději vyhodili z kopýtka?

V Praze se v srpnu uskuteční nový tenisový turnaj WTA

Praha bude po restartu mezinárodní tenisové sezony po koronavirové pauze dějištěm turnaje ženského okruhu WTA. Prague Open se na antukových kurtech Sparty uskuteční 10. až 15. srpna s dotací 225 tisíc dolarů. Dnes o tom informovali pořadatelé.

515 metrů dlouhý stůl s bílým ubrusem na Karlově mostě. V úterý bude Prostřený most

V úterý 30. června proběhne na Karlově mostě unikátní slavnost a s názvem Prostřený most. Akce bude symbolickým rozloučením s uplynulým nejednoduchým koronavirovým obdobím a zároveň přivítáním prázdnin.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "párty"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "párty"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.