pátek 3. července 2020 Radomír

Vyhledávání

Nalezené články: "ocenění"

V Praze se v srpnu uskuteční nový tenisový turnaj WTA

Praha bude po restartu mezinárodní tenisové sezony po koronavirové pauze dějištěm turnaje ženského okruhu WTA. Prague Open se na antukových kurtech Sparty uskuteční 10. až 15. srpna s dotací 225 tisíc dolarů. Dnes o tom informovali pořadatelé.

Babiš získal anticenu Zelená perla za výrok „My chceme znovu motýle. A ty včely mají rády tu řepku“

Antiekologickou cenu Ropák dostala za rok 2019 ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO) za abnormálně zrychlenou přípravu nového stavebního zákona. Zelenou perlu za antiekologický výrok má předseda vláda Andrej Babiš (ANO), a to za...

Praha 8 vyhlásila nejlepší sportovce za rok 2019. Podívejte se na výsledky ankety

Na Libeňském zámku byli ve čtvrtek večer už počtvrté ocenění ti nejlepší sportovci městské části Praha 8. Vyhlašovali se vítězové ankety Nejlepší sportovec Prahy 8 za rok 2019. Podívejte se na výsledky ankety.

VIZUALIZACE: V Hloubětíně vznikne bytovka, která získala cenu architektů

Výstavba projektu Park Corner v pražském Hloubětíně začne příští čtvrtek. Budova v ulici Anny Čížkové získala v soutěži Realitní projekt roku 2019 cenu architektů i cenu veřejnosti. V objektu je 16 bytů a 2 komerční prostory, hotova by měla být na...

Hledejte motýly, vyzývají odborníci veřejnost, pomůžete vzniku prvního atlasu pražských motýlů

Entomologové žádají veřejnost o pomoc při hledání denních motýlů v Praze. Stačí motýla vyfotit mobilem a společně s GPS polohou nebo upřesněním místa a datem pořízení vložit do jednoduché mobilní aplikace nebo na facebookové stránky.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "ocenění"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "ocenění"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.