pondělí 10. srpna 2020 Vavřinec

Vyhledávání

Nalezené články: "autobus"

Od pondělního rána bude přerušen provoz tramvají v úseku Flora – Náměstí míru

Od pondělí 10. srpna do soboty 29. srpna bude z důvodu havarijní opravy vodovodu přerušen provoz tramvají v úseku Flora – Náměstí míru. Náhradní doprava zavedena nebude, dojde ale ke změnám v tramvajových linkách a zastávkách autobusů.

Do systému PID bude od soboty nově zapojeno Kokořínsko

Do systému Pražské integrované dopravy (PID) bude od soboty 8. srpna 2020 nově zapojeno Kokořínsko. Vznikne devět nových linek, upraví se trasy některých nynějších linek a zruší se 17 linek, které dosud nepatřily do systému PID. Autobusové linky PID...

ZA ROHEM: Pivovar, lesní divadlo i vzpomínky na spartakiádního vraha. To je život v Braníku

Bydlení v Braníku je pestré. Vedle sídliště z panelových domů se rozkládá poklidná vilová oblast, samotné centrum čtvrti je plné bytových domů a celou oblast dokola objímají lesy a parky. Vydejte se s Drbnou na procházku Braníkem.

VIDEO: Opilý muž Na Knížecí útočil na strážníky a jednoho zranil. Skončil na záchytce

Dva opilí muži a jedna žena se vzájemně napadali a narušovali tak veřejný pořádek na autobusovém nádraží v Praze 5. Dvojice uposlechla výzvy strážníků, třetího museli strážníci zpacifikovat, nasadit mu pouta a převézt ho na záchytku.

Svezte se s panem ředitelem. Tramvaj Aloise Píbla křižuje pražské ulice

Pražský dopravní podnik pojmenovává tramvaje po významných osobnostech z jeho historie, nebo těch, kteří se o městskou hromadnou dopravu v Praze výrazně zasloužili. Včera tak do ulic vyrazilo vozidlo pojmenované po Aloisi Píblovi, řediteli...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "autobus"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "autobus"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.