pondělí 21. června 2021 Alois

Vyhledávání

Nalezené články: "Praha 5"

Senior si i přes poruchu telefonu dokázal přivolat pomoc pražských strážníků

V pondělí 10. května na tísňovou linku 156 opakovaně volal starší muž s tím, že upadl a potřebuje pomoc. Jenže měl technické problémy s telefonem a jediné, co stihl operátorovi sdělit, byla informace, kde bydlí. Pak se hovor přerušil.

Tesco skončilo, radnice chce v historické Smíchovské tržnici další prodejnu potravin

Radní Prahy 5 schválili pronájem části historické Smíchovské tržnice, ve které naposledy sídlila prodejna Tesco. Radnice pro tento účel vypsala dvoukolové výběrové řízení a v místě preferuje další prodejnu potravin a food court.

Muž sexuálně obtěžuje ženy na tramvajových zastávkách. Neviděli jste ho?

Od loňského roku se v Praze pohybuje muž, který v Praze 1 a v Praze 5 v několika případech sexuálně obtěžoval kolemjdoucí ženy. Pohyboval se vždy kolem tramvajových zastávek, k ženám přišel do bezprostřední blízkosti a přitiskl se na ně svým...

V parku Sacré Coeur vznikne venkovní pavilon. Podívejte se, jak bude vypadat

Venkovní pavilon v budoucnu vyroste v parku Sacré Coeur v Praze 5. Bude sloužit k pořádání svatebních obřadů a kromě toho nabídne i krásný výhled na Prahu. Podívejte se, jak bude stavba vypadat.

V Praze by mohl vyrůst nový zimní stadion. Může stát na Barrandově

Na pozemcích na pražském Barrandově by v budoucnu mohla Praha 5 postavit sportovní areál se zimním stadionem. Radní města tento týden schválili svěření pozemků, které vlastní Praha, městské části. Část pozemků si město ponechalo a plánuje tam stavět...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Praha 5"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Praha 5"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.