neděle 12. července 2020 Bořek

Vyhledávání

Nalezené články: "Praha 1"

Kde sehnat literaturu na dovolenou? Pražské knihobudky jsou novým hitem

Teplé letní počasí vyloženě láká k tomu vzít si něco na čtení a vyrazit do parku odpočívat. V Praze 12 to usnadňují knihobudky, které se těší velké oblibě. Věnovat do nich výtisk z domova může kdokoliv.

V Modřanech vznikne dům pro startovací bydlení. Nabídne přes třicet bytů

Praha 12 plánuje v Modřanské ulici postavit dům pro startovací bydlení, měl by mít 32 malometrážních bytů. Stavba by mohla začít v roce 2021 na pozemku městské části. Dnes to řekl místostarosta Prahy 12 Jiří Fremr (ODS).

Praha 1 bojuje s vysokými teplotami. Instalovala nová mlžítka

Parné letní dny mohou být nepříjemné, zejména ve městech. Lidé na betonových náměstích často postrádají stín, kde by si mohli odpočinout. Praha 1 se proto rozhodla s horkem bojovat po svém. Instalovala takzvaná mlžítka, která kolem sebe při vyšších...

Knihobudka nebo šachy. Praha 11 připravuje prostor pro oddych a relaxaci

Prázdniny jako symbol nicnedělání? Neplatí to však úplně pro všechny, alespoň na Praze 11 se nelení. Včera tam zahájili regeneraci vnitrobloku mezi ulicemi Konstantinova a Černockého. Místní se mohou těšit na nový prostor určený k oddechu a...

Knihovna na čtyřech kolech projíždí Prahou. Bibliobus vychází vstříc knihomolům

Knihovna má zavřeno, dočetli jste poslední knihu a nevíte, kde doplnit zásoby literatury? Řešením pro všechny knihomoly je pojízdná knihovna, která letos v létě brázdí pražské silnice.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Praha 1"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Praha 1"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.