středa 7. prosince 2022 Ambrož

Vyhledávání

Nalezené články: "Miloš Zeman"

Hrad další dva víkendy otevře návštěvníkům zámek v Lánech

Během dvou nadcházejících adventních víkendů si budou moci lidé zdarma prohlédnout zámek v Lánech. Vnitřní prostory budou vánočně vyzdobeny, připraveno bude i občerstvení nebo výrobky z chráněných dílen.

Jsem pro omezení kampaní. Kandidáti by měli být více v ulicích, říká senátor Marek Hilšer

Šestačtyřicetiletý senátor Marek Hilšer se netají tím, že se v prezidentské kampani hodlá opírat především o finanční dary od občanů. Proč by politici neměli přijímat sponzorské dary od velkých firem a jak může prezident ovlivnit boj s chudobou? Na...

Kancelář prezidenta nesouhlasí s přístupem policie ke kontrolám na Hradě

Kancelář prezidenta nesouhlasí s přístupem policie k zachování bezpečnostních kontrol na Pražském hradě. V prohlášení Hrad oznámil, že ztratil důvěru ve způsob, jakým policie na Hradě bezpečnostní opatření nastavila. Příští týden Hrad oznámí další...

Zeman žádá zrušení či zásadní upravení bezpečnostních kontrol na Hradě

Prezident Miloš Zeman žádá ministra vnitra Víta Rakušana (STAN), aby zrušil či zásadně upravil bezpečnostní kontroly na Pražském hradě. Hlava státu je nyní nepovažuje za správné a v souladu se zájmy občanů.

Na Pražský hrad budou mít senioři do konce roku vstup zdarma

Prezident Miloš Zeman rozhodl o tom, že lidé nad 70 let si od začátku listopadu až do konce roku budou moci prohlédnout Pražský hrad zdarma. Dostanou se do katedrály svatého Víta, Zlaté uličky i Vladislavského sálu a dalších míst.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Miloš Zeman"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Miloš Zeman"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.