středa 7. prosince 2022 Ambrož

Vyhledávání

Nalezené články: "Letná"

VIDEO: Trolejbusová trať z Palmovky je dokončena, v provozu ale bude jen o víkendech

Už od zítřka se budou moci cestující dostat z Palmovky před Letňany do Miškovic trolejbusem. Nová trať prošla kolaudací a dnes na ni vyjel zkušební trolejbus. Dopravní podnik má zatím k dispozici ale jen jeden vůz, ostatní se ještě vyrábí.

Na Letné jsou v provozu dvě kluziště, bruslení je zdarma

Pro děti i dospělé jsou ode dneška na Letné otevřena dvě kluziště různých rozměrů. Zdarma si lidé mohou zabruslit až do konce února, v případě příznivého počasí se termín prodlouží. Součástí je i půjčovna a vyhřívané toalety.

Stavba trolejbusové trati z Veleslavína na letiště začne v lednu

Pražský dopravní podnik plánuje v lednu zahájit stavbu trolejbusové trati z Veleslavína na letiště. Podnik již začal ve svých garážích v Řepích s přípravnými pracemi pro výstavbu měnírny a nabíjecích míst pro až 21 tříčlánkových bateriových...

(NE)OBYČEJNÍ: Milánek obsluhuje zásadně bez úsměvu. Nenávidím oslovení „šéfíku“

Bistro U Milánka spadá do tréninkového areálu fotbalové Viktorie Žižkov na pražském Vítkově. „Odpovědná osoba: Mgr. Milan Viktorka,“ stojí na cedulce u výdejního okénka. Milanem Viktorkou je ve skutečnosti Jiří Krasl, který bistro na Vítkově...

VIDEO: Na Letné začaly odpočítávat obří klimatické hodiny

Z Letné teď na centrum Prahy shlíží osmimetrové hodiny, které odměřují čas, který lidstvu zbývá k zastavení nezvratných klimatických změn. Podle organizátorů je to sedm let. Digitální hodiny budou na místě do 12. prosince.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Letná"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Letná"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.