Světový pohár ve vodním slalomu
Ostatní sportyDalší úspěch ve Světovém poháru ve vodním slalomu. Poprvé v kariéře jej vyhrál kanoista Rohan
Kanoista Lukáš Rohan poprvé v kariéře vyhrál závod Světového poháru ve vodním slalomu. V umělém kanálu v Troji dnes zvítězil i s dotykem hned v první brance finálové jízdy. Šestadvacetiletý vicemistr Evropy z loňského roku za sebou nechal o 24 setin sekundy čistě jedoucího dvojnásobného mistra světa Davida Florence z Británie, třetí skončil s jedním dotykem Slovinec Benjamin Savšek, který vloni v Praze ovládl evropský šampionát. Tereza Fišerová obsadila v závodě kanoistek třetí místo.
Ostatní sportyVelký úspěch ve Světovém poháru ve vodním slalomu. Prskavec vyhrál úvodní závod
Kajakář Jiří Prskavec vyhrál po čisté finálové jízdě úvodní závod letošního ročníku Světového poháru ve vodním slalomu v Praze. Vít Přindiš byl na umělém kanále v Troji sedmý, Vavřinec Hradilek desátý. Jediná česká zástupkyně ve finále kajakářek Antonie Galušková skončila devátá.
SpolečnostPražské Primátorky se opět pojedou na podzim. Termín se posunul kvůli covidu
Sto dvanáct let, přesně tak dlouhá bude tradice pražských Primátorek v září letošního roku, kdy se bude konat již 108. ročník. Závod se podruhé za sebou uchyluje k podzimnímu termínu, přesněji k víkendu 18. a 19. září, a naváže tak na premiérový ročník, který se nakonec nekonal.









