St 12. 8. 2026Klára

FC Slavoj Vyšehrad

Zápas Slavoje Vyšehrad.Fotbal

Antonín Barák po vyloučení Vyšehradu: Renomé fotbalu je momentálně skutečně na hraně

Verdikt dle očekávání. Tak by se dalo mluvit o rozhodnutí Etické komise Fotbalové asociace ČR (FAČR), která tento týden potrestala v korupční kauze okolo bývalého místopředsedy asociace Romana Berbra Vyšehrad vyloučením z třetí ligy. Rozhodnutí komise vítá Fotbalová evoluce, která dlouhodobě bojuje za „čistší“ fotbalové prostředí v tuzemsku. Zároveň považuje za alibistické, aby veškerá odpovědnost vymáhání etického a morálního jednání byla uvalena pouze na Etickou komisi.

ilustrační fotoFotbal

Slavoj Vyšehrad je vyloučený z ligy kvůli korupci. Rozhodčí dostali osmiletý zákaz

Etická komise Fotbalové asociace ČR v korupční kauze okolo bývalého místopředsedy FAČR Romana Berbra vyloučila Vyšehrad z třetí ligy. Klub může od příští sezony startovat nejvýš v pražském přeboru.

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Na Letné začíná festival nového cirkusu, zve ke sledování zatměníKultura

Na Letné začíná festival nového cirkusu, zve ke sledování zatmění

Pod širým nebem v pražských Letenských sadech začne dnes mezinárodní festival nového cirkusu Letní Letná. Organizátoři předpokládají, že lidé budou po 19:00 sledovat částečné zatmění Slunce, program je bez zvláštního zahajovacího představení. Festival návštěvníky zve ke společnému sledování hry nebeských těles. Letní Letná potrvá téměř tři týdny do 31. srpna.

Praha 2 pomáhá seniorům žít důstojně: Péče, podpora i lidská blízkostSpolečnost

Praha 2 pomáhá seniorům žít důstojně: Péče, podpora i lidská blízkost

Městská část Praha 2 podává svým seniorům pomocnou ruku – citlivě, prakticky a s respektem. Nejde přitom jen o slova, ale o konkrétní pomoc v každodenním životě. Od dostupného stravování přes péči až po důstojné bydlení. Senioři tu zkrátka vědí, že na to nejsou sami.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook