Počasí dnes18 °C, zítra22 °C
Pátek 3. května 2024  |  Svátek má Alexej

Slavia remizovala v Teplicích 0:0

Fotbalisté Slavie v utkání 10. kola první ligy remizovali v Teplicích 0:0 a nechali tak Spartu v čele tabulky.

Slávisté od srpna 2014 neprohráli v lize s Teplicemi 18 utkání za sebou, tři z posledních čtyř zápasů na severu Čech ale skončily remízou. Slavia tak ztrácí na lídra ligy Spartu dva body. Teplický Tadeáš Vachoušek nedal v nastavení prvního poločasu penaltu, v 73. minutě rozhodčí po dlouhém přezkoumávání neuznali Pražanům branku kvůli ofsajdu.

FK Teplice - Slavia Praha 0:0

Rozhodčí: Černý - Nádvorník, Caletka - Adámková. ŽK: Beránek, Hora - Holeš, Oscar, Köstl. Diváci: 15.193.