Čt 13. 8. 2026Alena
Společnost

Při požáru v Praze zemřela žena. Přes dvacet dalších lidí zachránili hasiči

ČTK1 minuta čtení29. 7. 2021, 23:03
Při požáru v Praze zemřela žena. Přes dvacet dalších lidí zachránili hasiči
Při požáru v Praze zemřela žena. Přes dvacet dalších lidí zachránili hasiči · Foto: HZS hlavního města Prahy

Při požáru bytu v panelovém domě v Praze 10 dnes odpoledne zemřela žena, další je zraněná. Vyplývá to z informací hasičů a mluvčí záchranné služby Jany Poštové. Hasiči k požáru v ulici Gutova vyjeli před pátou hodinou, hořelo v šestém patře. V bytě bylo plno nepotřebných věcí a odpadů. Hasiči požár dostali pod kontrolou. Z domu evakuovali 22 lidí a osm zachránili, uvedli na twitteru.

Záchranná služba podle Poštové zkontrolovala osm lidí. Jedna žena se nadýchala zplodin hoření a sanitka ji odvezla do vinohradské nemocnice. Jedna žena při požáru zemřela.

„Lidé se postupně vrací do svých bytů. My dohašujeme a odvětráváme. Na místě je hasičský vyšetřovatel, spolupracujeme s policií," uvedli hasiči před šestou hodinou večerní.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Dvojice si v taxíku nechala miliony, řidič je odmítl vrátit. Pak založil požárZprávy

Dvojice si v taxíku nechala miliony, řidič je odmítl vrátit. Pak založil požár

Svého rozhodnutí určitě lituje řidič taxíku, který si nechal zapomenuté zavazadlo zákazníků. Notebook a oblečení by asi vrátil, zlomily ho zřejmě tři miliony v hotovosti. Peníze pak schoval a zbytek věcí zapálil.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook