Čt 13. 8. 2026Alena
Společnost

Cizinec se ztratil na cestě do Prahy. Našli ho v Chebu

Eva Hradilová1 minuta čtení25. 11. 2025, 18:39
Cizinec se ztratil na cestě do Prahy. Našli ho v Chebu
Cizinec se ztratil na cestě do Prahy. Našli ho v Chebu · Foto: Policie ČR

Policisté pátrali po padesátiletém Rusovi, který ráno odjel z vlakem z Františkových Lázní k lékaři do Prahy. Na prohlídku ale nikdy nedorazil a rodina se o něj bála. Našli ho v Chebu.

Muž odjel z Františkových Lázní kolem půl sedmé ráno. Namířeno měl do Prahy, kde měl domluvenou lékařskou prohlídku. Do nemocnice ale nedorazil a nedal o sobě vědět rodině ani známým.

„Je vážně nemocný a komunikuje pomocí kanyly, kterou má zavedenou v krku. Muž by měl užívat důležité léky, ale není zřejmé, zda je má u sebe. Na sobě by měl mít černou vestu a tepláky,“ uvedli policisté na webu.


Policisté po osmé večer uvedli, že muže našli v pořádku v Chebu. 

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Foto: Letiště TočnáZprávy

Legendární Spitfire je o kousek blíž Česku, nový domov bude mít v Praze

Ikonický letoun Spitfire už brzy opět přistane v Česku. Stroj, na kterém u RAF létal plzeňský rodák Karel Pošta, se objevil na zahraničním inzertním portálu s tím, že se nachází v hangáru v Austrálii. Stroj nakonec koupil majitel společnosti Seznam.cz Ivo Lukačovič. Aktuálně je Spitfire v Belgii, kde ho dávají dohromady.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook