pondělí 21. června 2021 Alois

Obnažená žena ležela na chodníku v Praze, pak udeřila strážnici do obličeje

Včera odpoledne ležela na chodníku v ulici Na Florenci obnažená žena, která odmítala vstát a své okolí častovala vulgárními výrazy. Na dotaz přivolané hlídky, jestli je v pořádku, odpověděla, že se jí udělalo z horka špatně a odpočívá. Lékařské ošetření žena odmítala, proto ji hlídka nabídla doprovod do stínu.

Strážníce ženu po několika metrech chůze vyzvala k zahalení obnaženého těla, ta se ale prudce otočila a udeřila ji pěstí do obličeje. „Druhý člen hlídky ženu pohotově zpacifikoval hmaty a chvaty a společně ji svedli na zem a nasadili pouta. Až do příjezdu záchranné služby se žena chovala agresivně a vulgárně strážníky napadala. Pak se zklidnila a ošetření odmítla,“ uvedla mluvčí pražských strážníků Jiřina Ernestová.

Žena podle testů nebyla opilá, ani pod vlivem drog. „Následně byla devětadvacetiletá žena převezena k dalším úkonům na služebnu státní policie, zraněná strážnice absolvovala lékařské ošetření,“ doplnila mluvčí.

Hodnocení článku je 50 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Městská policie hl. m. Prahy

Štítky napadení, žena, Florenc, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Josef Mašek

...tomu říkám demokracie...to by se v totalitě u Lukašenka v KLDR nebo v Číně stát nemohlo, tam by dostala přes ústa přímo na místě

sobota, 12. června 2021, 09:55

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.