středa 19. ledna 2022 Doubravka

Baví tě psaní? Drbna hledá kreativce

Máš rád nové výzvy a chceš se stát součástí rostoucího nezávislého média? Jsi zároveň rád pánem svého času a nudí tě rutinní práce? Přidej se k nám. Do týmu Drbny hledáme kreativce na pozici PR specialista.

Kdo jsme?

Pražská Drbna (těší nás!). Jsme součástí republikové sítě sesterských médií pod hlavičkou Drbna a na české mediální scéně jsme si za poslední léta vybudovali silnou pozici. Ačkoliv je Drbna vnímána jako hodnotná značka, na provoz si musíme stále společně vydělat. A právě s tím nám můžeš pomoci.

Filozofie naší firmy je jednoduchá: poskytovat čtenářům zajímavé a informačně přínosné nezávislé zpravodajství z regionu. Kvalitní obsah přitáhne čtenáře, stabilní fanouškovská základna pak zase pomůže k prosperitě místním firmám.  Redaktoři se starají o čtenáře, mediální konzultanti o klienty. A na rozhraní těchto dvou světů se pohybuje PR specialista, jehož (či její) pracovní náplní je vytváření kvalitního a poutavého obsahu.

Práce PR specialisty je nesmírně barvitá, každý den může být jiný. Jednou vyjedeš na prohlídku pivovaru, jindy zase strávíš odpoledne s policejními pejsky. Nikdo tě zároveň nebude nutit sedět osm hodin denně v kanclu (pokud by sis to ale přál/a, teplé místo se spolehlivým přísunem kávy tu vždycky najde).

Zní ti to dobře? To jsme rádi.

Koho hledáme?

Lidi, kteří mají rádi výzvy. Nestojíme o někoho, kdo je zvyklý přijít a odkroutit si svých osm hodin v kanclu, aniž by vlastně věděl, proč tam je a jaký má jeho práce smysl. Korporátní šeď u nás nečekej. PR specialista je u nás pánem svého času. 

Co nabízíme?

Úvazek na HPP i pro OSVČ. K dispozici budeš mít zázemí kanceláře přímo v centru města. K práci budeš potřebovat hlavně mobil, notebook a v některých případech i auto. Nemáš vlastní? S tím si poradíme.

Co je pro nás důležité?

Kreativní myšlení. Budeš se podílet na tvorbě mediálních kampaní a ty se bez nápadu neobejdou.

Stylistické schopnosti a dobrou češtinu. Máme krásný jazyk, pokračujme v jeho velebení. 

Tvoje schopnosti a odhodlání. Se vším ti rádi pomůžeme. Budeme k dispozici vždy, když budeš potřebovat. Počítej ale s tím, že tě zároveň nikdo nebude vodit za ruku a každé ráno ti zadávat, komu máš zavolat a s kým máš jít na schůzku. Chceme samostatné a zároveň týmové hráče. Ve firmě si pomáháme.

Zaujala tě naše nabídka?

Budeme rádi, když vyplníš formulář a my se ti ozveme. Pokud práci zrovna nehledáš, ale zároveň víš o někom, koho by tato pozice zaujala, pošli mu/ji naši nabídku. Třeba je právě on/ona, koho hledáme.

Těšíme se na viděnou!

Napiš Drbně něco o sobě

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Ohodnoť článek

Autoři

Štítky drbna, pr specialisty, copywriting, redakční práce, nabídka práce

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.