neděle 17. října 2021 Hedvika

Pražská Drbna rozšiřuje svůj tým. Hledá se redaktor/ka

Chceš novou výzvu a zároveň práci, která tě bude naplňovat? Vydavatelství TRIMA NEWS, které provozuje Drbny, hledá nové kolegy do týmu v Praze. Pokud máš zájem, pošli nám něco o sobě a určitě se ti ozveme.

Je nám jedno, jakého jsi vyznání a jestli máš víc titulů, než je písmen ve tvém jméně. Je nám jedno, jestli máš tetování, jezdíš do práce na skejtu nebo naleštěným citrónem. Je nám jedno, jestli máš psa, kterej slintá a prdí nebo piercing v jazyku.

To, co nás zajímá, je, jak můžeš být užitečný, co umíš a jestli máš otevřenou hlavu. Do té ti nalejeme spoustu vědomostí, zkušeností a přidáme trochu životního elánu. Ukaž, že na to máš a Pražská Drbna ti to vrátí svým přístupem i finančním ohodnocením.

Slibujeme, že tvůj den nebude začínat v okamžiku, kdy skončí pracovní doba. Tvůj den a život začne už ráno s kolegama v týmu. Nehrajeme si na pracovní dobu od do, den si přizpůsobíš podle sebe. Chceme ale, abys Drbnou žil a vzal ji za svou. Nechceme, aby sis to přišel do kanceláře jen odsedět.

Nejdůležitější je pro nás tvůj přístup k práci a to, aby ses výborně vyznal v Praze. Myslíš, že něco nejde nebo to ani nemá cenu zkoušet? Chceme, abys hledal a našel takovou cestu, po které se k cíli dostaneš.

Zaujali jsme tě? Máš zájem o práci redaktora?

Budeme rádi, když vyplníš formulář a my se ti ozveme. A pokud víš o někom, pro koho by tohle mohl být job snů, nezapomeň mu odkaz na text poslat. Třeba právě on je člověk, kterého hledáme.

Napiš Drbně něco o sobě

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.