St 12. 8. 2026Klára
Doprava

Pražské metro od pondělí zkrátí ve špičkách intervaly na všech třech linkách

WWendy1 minuta čtení17. 4. 2021, 12:00
DSC_9407
DSC_9407 · Foto: Jan Luxík

Pražský dopravní podnik v návaznosti na postupné uvolňování opatření a postupný nárůst cestujících od pondělí 19. dubna posílí ve špičkách provoz metra, a to na všech třech linkách. Metro tak od pondělí bude jezdit podle stejného jízdního řádu jako na konci letošního února před zavedením lockdownu a omezením pohybu mezi okresy.

Ve špičkách budou intervaly metra zkráceny o 30 až 40 vteřin na lince A, o 20 až 30 vteřin na lince B a na lince C o 10 až 20 vteřin.

Cestu metrem tento týden denně využilo v průměru téměř 465 tisíc cestujících. Ve srovnání s minulým týdnem jde o nárůst necelých 13 procent, jelikož minulý týden denně cestu metrem využilo v průměru téměř 413 tisíc cestujících.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Vyřazením z Ligy mistrů přišla Sparta o velké peníze, mohla dostat půl miliardyFotbal

Vyřazením z Ligy mistrů přišla Sparta o velké peníze, mohla dostat půl miliardy

Úterní vyřazení fotbalistů Sparty ve 3. předkole Ligy mistrů s Lyonem má vedle sportovního i výrazný finanční dopad. V případě postupu přes Fenerbahce Istanbul do hlavní fáze elitní soutěže by klub inkasoval 18,62 milionu eur (téměř 452 milionů korun).

Po práci zábavu i relaxaci – užijte si večery v Aquapalace PrahaSpolečnost

Po práci zábavu i relaxaci – užijte si večery v Aquapalace Praha

Zapomeňte na nudné letní večery u televize. Sbalte plavky, vezměte rodinu či přátele a vyrazte i v týdnu po práci za zábavou na tahitskou party! Aquapalace Praha se každý letní večer po 18. hodině mění v tropický ráj plný drinků, hudby a té nejlepší zábavy. Využijte zvýhodněné večerní vstupné a pojďte se bavit až do zavíračky.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook