pátek 7. srpna 2020 Lada

O projektu

Pražská Drbna je regionálním zpravodajským webem projektu Drbna.cz. Pražská Drbna je zpravodajským internetovým portálem v Praze s přesahem mimo region.

Funkce a obsah

Projekt Pražská Drbna plní základní funkci zpravodajského portálu zaměřeného na makrozpravodajství z Prahy a nejdůležitější zprávy z okolí. Přináší aktuální informace ze všech sfér lidského života a čtenářsky vděčné rozhovory s lidmi, kteří se narodili v Praze, nebo k němu mají vztah.

Pražská Drbna umožňuje svým čtenářům vyjádřit svůj názor prostřednictvím blogů. Každý registrovaný uživatel má tak možnost popsat dění v okolí svýma očima.

Personální obsazení

Projekt PražskáDrbna.cz vlastní společnost TRIMA NEWS, s. r. o., která má v této oblasti mnohaleté zkušenosti.

Provozovatelem portálu je společnost TRIMA NEWS, s. r. o., která je pro své čtenáře, obchodní partnery a inzerenty výlučným kontaktem pro jednání v Praze i mimo ni.

Tým internetového portálu PražskáDrbna.cz pracuje pod autorským dohledem Libora Matouška. Šéfredaktorem portálu je Ivo Spisar. Pro detailnější přehled navštivte sekci https://prazska.drbna.cz/kontakty.html.

Cíl projektu

PražskáDrbna.cz má ambici stát se moderním zpravodajským portálem v oblasti nových médií, který se bude zaměřovat na lokální zpravodajství a aktivní komunikaci se svými čtenáři a fanoušky.

Pražská Drbna se chce stát silnou konkurencí a protiváhou zavedených médií. Pražská Drbna chce být lídrem mezi regionálními online deníky v komunikaci s fanoušky na sociálních sítích.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.