Počasí dnes25 °C, zítra24 °C
Úterý 26. září 2023  |  Svátek má Andrea
Bez reklam

O projektu

Pražská Drbna je regionálním zpravodajským webem projektu Drbna.cz. Pražská Drbna je zpravodajským internetovým portálem v Praze s přesahem mimo region.

Funkce a obsah

Projekt Pražská Drbna plní základní funkci zpravodajského portálu zaměřeného na makrozpravodajství z Prahy a nejdůležitější zprávy z okolí. Přináší aktuální informace ze všech sfér lidského života a čtenářsky vděčné rozhovory s lidmi, kteří se narodili v Praze nebo k ní mají vztah.

Pražská Drbna umožňuje svým čtenářům vyjádřit svůj názor prostřednictvím blogů. Každý registrovaný uživatel má tak možnost popsat dění v okolí svýma očima.

Personální obsazení

Projekt PražskáDrbna.cz vlastní společnost TRIMA NEWS, s. r. o., která má v této oblasti mnohaleté zkušenosti.

Provozovatelem portálu je společnost TRIMA NEWS, s. r. o., která je pro své čtenáře, obchodní partnery a inzerenty výlučným kontaktem pro jednání v Praze i mimo ni.

Tým internetového portálu PražskáDrbna.cz pracuje pod autorským dohledem Libora Matouška. Šéfredaktorem portálu je Ivo Spisar. Pro detailnější přehled navštivte sekci https://prazska.drbna.cz/kontakty.html.

Cíl projektu

PražskáDrbna.cz má ambici stát se moderním zpravodajským portálem v oblasti nových médií, který se bude zaměřovat na lokální zpravodajství a aktivní komunikaci se svými čtenáři a fanoušky.

Pražská Drbna se chce stát silnou konkurencí a protiváhou zavedených médií. Pražská Drbna chce být lídrem mezi regionálními online deníky v komunikaci s fanoušky na sociálních sítích.

Tiráž

Pražská Drbna je nezávislým internetovým deníkem přinášejícím svůj vlastní pohled na fungovaní našeho města a lidí v něm žijících. Na hlavní straně naleznete denně aktualizovaný obsah hlavních zpráv. Zprávy jsou doplněny o Rozhovory, respektive sekci Kauzy a Témata. Přivítáme jakékoli Vaše náměty, žádosti, a tipy např. na rozhovory se zajímavými lidmi, představení osobností, kterých si vážíte. Tipy posílejte na e-mail: redakce@prazskadrbna.cz.

Taktéž nás můžete kontaktovat na následujících profilech na sociálních sítích:

Facebook: https://www.facebook.com/drbnapraha/
Instagram: https://www.instagram.com/prahadrbna/

Vytvořením vlastního profilu se Vám otevřou další možnosti, které náš portál umožňuje. Registrujte se, vytvořte si vlastní blog, vstupujte do diskuzí, přidávejte fotky. Prostě se bavte.

Kodex drbání a moje pravidla diskuse: https://prazska.drbna.cz/eticky-kodex.html

Bez předchozího písemného souhlasu je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli?materiálu nebo části materiálu zveřejněného na Pražské Drbně, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.?

Autor a spolumajitel projektu, Libor Matoušek ml., vystupuje na webu pod přezdívkou Wolenby.

Copyright © Pražská Drbna, TRIMA NEWS s.r.o.

Štítky projekt, Drbna.cz, Praha, rozhovor, materiál, Facebook, Instagram

O projektu  |  Pražská Drbna - zprávy z Prahy

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.